top of page
Program výstavy

Připravili jsme pro vás doprovoný program, kdy budou na výstavě přítomni autoři, který vám představí svůj "životní příběh" fotografa, tvorbu a rádi odpoví na vaše otázky. Zároveň budou k zakoupení vybraná díla a knižní publikace vystavujících. Setkání budou probíhat zcela neformální formou a průběh bude do jisté míry záviset na zájmu a otázkách návštěvníků.

Vernisáž výstavy od 18 do 21 hodin

Pondělí 2.12

Setkání s autorem Honzou Jirkovským, který Vás provede svou výstavou.

Pohovoří o tom jak začínal. Poví vám co pro něj znamenalo vstoupení do fotoklubu 1.Čkfa Nekázanka. Sdělí vám své důvody proč se ponejvíce věnuje pouliční, reportážní a dokumentární fotografii. Pohovoří o svých dlouhodobých projektech, Řekne co ho přimělo založit spolek pouličních fotografů STREET REPORT a odpoví na všechny vaše otázky.

 

OD 16:30 do 17:30

Středa 11.12

Setkání s fotografem Františkem Dostálem, možnost zakoupení knížek "Mé rodné Vršovice" a "Jak jsem potkal Evy" a získání autogramu.  Prodej autorské tvorby

Od 10 - 16 hod

Sobota 7.12.

Petra Skoupilová

Vzpomínání na tzv. módní Bertramky (Pražská usedlost Bertramka známá pobytem Wolfganga Amadea Mozarta).

V tuhé normalizační době tyto přehlídky individuální tvorby mladých návrhářek byly jakousi módou v undergroundu a měly v neoficiélní sféře velký vliv.

Anna Bella Betts

Osm let života profesionálního fotografa v Asii aneb jak se uživit portrétní fotografií v zahraničí.

Od 16:30 do 17:30

Úterý 17.12

Setkání s vnučkou Ladislava Sitenského a možnost zakoupení vzácné knihy - monografie autora.

Od 14 do 17 hod

neděle 8.12.

Konec výstavy

Pátek 20.12
bottom of page